2022-07-04, pirmadienis, 09:21.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:00, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:9.

Vakaras „Rudens darbai baigti – į būrį kviečiami visi“ Gervinėje

2019-10-30, Audrius Noreika
Vakaras „Rudens darbai baigti – į būrį kviečiami visi“ Gervinėje

Spalio 26 d. popietę, Gervinės kaimo bendruomenės namuose, žaismingai krentant spalvotiems medžių lapams, netikėtai... uždainavo ruduo visomis ryškiausiomis spalvomis ir visus pakvietė  į bendruomenės ir RRKC Gervinėje organizuojamą vakarą „Rudens darbai baigti – į būrį kviečiami visi“.

 

Šeimininkės nešinos su meile keptais pyragais, o vaikai su močiutėmis įspūdingais rudens gėrybių kūriniais, susibūrė jaukiam vakarui.

 

Mažieji kaimo gyventojai: Justas Paukštys, Gabija Vasiliauskaitė ir Deimantė Urniežiūtė parodė meninę programėlę „Dėdė Derlius atkeliavo“, visi buvo pakviesti žaidimams, geram laikui ir linksminosi rudens sutiktuvių ir darbų pabaigtuvių šventėje.

 

Vakaro metu buvo pristatytos net 3 parodos. Pirmoji – tai rudens gėrybių paroda, kurią sukūrė visi atėję į renginį ir atsinešę savo daržo ar sodo grožybes.

 

Antroji – tai bendruomenės narių, Laimos Franckevičienės ir Genutės Urniežienės, megztų pirštinių ir šlepečių paroda.

 

Kasmet, gruodžio mėnesį kaime organizuojama Kalėdinė gerumo akcija ir lankant kaime gyvenančius vyresnio amžiaus, vienišus ar sergančius gyventojus, padovanodavome po mažą, simbolinę dovanėlę. Šiais metais, bendruomenei gavus paramos – mezgimo siūlų, bendruomenės narės Genutė su Laima sugalvojo numegzti šiltas šlepetes bei pirštines, kurios su visa meile bus padovanotos gerumo akcijos metu kaimelio gyventojams.

 

Gervinės bendruomenę vienijančių kaimų gyventojai išties yra ypatingi ir visi turi kažką savito, visi kažką kuria... Moterys mezga, neria, piešia, tačiau retai, kur gali parodyti, ką moka. Todėl nuo šiol, renginiuose vyks gyventojų darbų parodos, kurios taps tradicija. Šį kartą, visi galėjo pasigėrėti gyventojos Irenos Celskienės nertomis servetėlėmis. Kiekviena vis kitokia, turinti savo istoriją, ypatinga...

 

Skambant rudens melodijoms, aptariant parodas, šventė baigėsi gurkšnojant karštą arbatą, ragaujant skaniuosius pyragus ir bendruomenės narės Aušros Mickevičienės keptą kugelį.

 

Patys aktyviausi, išradingiausi ir darbščiausi buvo apdovanoti– kad ruduo linksmesnis ir žiema šiltesnė būtų!

 

 

RRKC Gervinėje kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė

Teksto nuotraukos Jūratės Garliauskienės

Contact form

Šios dienos vardadieniai