2022-07-04, pirmadienis, 08:53.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:00, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:9.

Užbaigtas įgyvendinti projektas „Stacionarios lauko scenos įrengimas“ Gervinėje (1)

2019-10-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Užbaigtas įgyvendinti projektas „Stacionarios lauko scenos įrengimas“ Gervinėje

Dar vienas pasiekimas,  kuriuo reikia pasidžiaugti,  pasidalinti, bei pagarsinti. Kai metų pradžioje Gervinės kaimo bendruomenė gyventojų pritarimu parengė  paraišką paramai gauti pagal Veiklos sritį ,,Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“,  pagal 2019 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, tai buvo kovo mėnuo.

 

Su nekantrumu laukėme, ar laimėsime. Taip, pavyko, birželio mėnesį gavome patvirtinimą, tačiau susidūrėme su dideliais sunkumais, už tokią kainą nepavyko surasti rangovų. Kai atrodė, kad rangovas jau tinkamas, kaina staiga pakyla. O didesnių galimybių sumokėti bendruomenė tikrai negali. Žinoma viską reikia daryti pagal viešųjų pirkimų taisykles. Vasarai keliaujant į pabaigą, pagaliau pavyko pasirašyti scenos darbų statymo sutartį ir rugsėjo 6 dieną darbai prasidėjo labai sparčiai. Darbininkai dirbo bet kokiu oru, net nakvojo bendruomenėje, o mūsų statinys kasdien vis didėjo ir keitėsi. Per mėnesį laiko pavyko atlikti visus darbus ir įgyvendinti projektą „Stacionarios lauko scenos įrengimas“ , o komisija pasirašė baigiamąjį darbų atlikimo – perdavimo aktą. Šio projekto tikslas - įrengti renginių organizavimui stacionarią medinę lauko sceną- pavėsinę gražiame prie bendruomenės namų esančiame parke – pasiektas. Šis įrengtas statinys – tai naujas infrastruktūros objektas- tai vieta koncertams, profesionaliems atlikėjams pasikviesti į šventes, atokvėpiui prisėsti, užuovėja nuo vėjo ar saulės. Sukurta infrastruktūra pagerino estetinį parko ir kaimo vaizdą. Graži medinė scena – pavėsinė, pastatyta tarp pūpsančių ąžuolinių skulptūrų, milžiniškų grybų, tarp nuostabių ,nuotaiką keliančių,  parko beržų ir netoliese stūksančių , energija alsuojančių, ąžuolų. Projekto uždaviniai pasiekti ir toliau bus vykdomi:


1. Įgyvendinti kelis metus planuotą siekiamybę pastatyti lauko aikštelėje medinę stacionarią lauko sceną- pavėsinę.
2. Suaktyvinti bendruomenės renginių skaičių lauke.
3. Įgyvendinti galimybę pakviesti koncertuoti profesionalaus meno atlikėjus.
4. Sudaryti tinkamas sąlygas atlikėjams koncertuoti bet kokiu oru.
5. Įrengtą sceną- pavėsinę pritaikyti edukacinėms ir kitoms veikloms (vaistažolių džiovinimas, stalo žaidimai po stogu, atokvėpio vieta pravažiuojantiems dviračiu, poilsio vieta gryname ore).

 


Šio projekto finansavimas: Žemės ūkio ministerijos lėšos – 5000,00 eurų, Raseinių rajono savivaldybės lėšos - 617,98 eurų, Gervinės kaimo bendruomenės indėlis – elektros tiekimas, žmogiškieji ištekliai, nuolatinė darbų priežiūra. Darbus atliko šiauliškis Andrius Šimkus, dirbantis pagal individualią pažymą.

 


O kas dar liko? Dar liko didelis darbas, kuris skubiai turi būti padarytas, tai  pateikti mokėjimo prašymą ŽŪM Nacionalinei mokėjimo agentūrai su visais finansiniais dokumentais, laukti patikrinimo ir paskutinio apmokėjimo 1500 eurų.

 


Pirmasis šurmulys ant scenos bus artėjant Kalėdiniam laikotarpiui. O kas bus - va ir intriga, bet bus gražu.

 


Žaneta Vaištarienė, atsakinga už projekto viešinimą
 


 

Contact form

 

kažkokios nesąmonės 2019-10-14 16:14:56 IP: 78.60.26.74

su apkaltom sienom ir langais man kainavo 1400eurų.Čia 5618 eurų kainavo.Tai kas čia pasiplėšikavo?

Šios dienos vardadieniai