2022-05-25, trečiadienis, 17:06.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:07, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:39.

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos paminėjimo šventė Sujainiuose (1)

2019-10-17, Audrius Noreika
Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos paminėjimo šventė Sujainiuose

Vis dažniau mūsų kultūriniame gyvenime galime pasidžiaugti tarp rajone esančių kultūros centrų vykstančiais kultūriniais mainais, kai mėgėjų meno kolektyvai vieni pas kitus su meninėmis programomis dalyvauja įvairiose renginiuose, šventėse. Ne pirmą kartą ir ne viename renginyje tokiais mainais jau yra apsikeitę RRKC Sujainiuose ir RRKC Kalnujuose.

 

Raseinių rajono kultūros centre Sujainiuose vyko Tarptautinė pagyvenusių žmonių dienos minėjimo šventė. Į renginį atvyko RRKC Kalnujuose liaudiškos muzikos kapela „Kalnuja“ (vad. Kęstutis Klikna) kartu su kultūrinių renginių organizatore Kanujuose Laimute Baniene.

 

Daug prasmingų žodžių, tarsi vėrinį iš pačių gražiausių perlų, Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga ir kaimų bendruomenės „Sujainiai“ jubiliatams, švenčiantiems garbingus 80-90 metų jubiliejus, sudėliojo renginio vedančioji Rita Visockienė, o RRKC Sujainiuose mišrus vokalinis ansamblis „Šypsena“ ( vad. Ligita Matelienė) skyrė po muzikinę dovaną – dainą. Dar daug muzikinių kūrinių tą popietę skambėjo Sujainiuose, o finalinė daina buvo tarsi garantas, kad abu kolektyvai ir ateityje dar ne kartą susitiks ir šiltai, maloniai bendradarbiaus, kaip ir tą popietę prie gardaus pyrago ir arbatos.

 

Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė perdavė ne mažą krepšį pačių šilčiausių linkėjimų senjorams ir priemonių, kad visada būtų saugūs ne tik kelyje, bet ir visur tamsios paros metu. Senjorams po renginio buvo išdalinti lankstinukai su informacija, kaip saugiai elgtis kelyje ir atšvaitai „Saugokime vieni kitus kelyje“.

 

Gražiausi gyvenimo tiltai sujungti žmonių bendryste, tolerancija, meile artimam, savo bendruomenei, kolektyvui, vienas kitam...


Teksto autorė:

RRKC Sujainiuose kultūrinių renginių organizatorė Rita Visockienė

Teksto nuotraukos P. Laurinavičiaus

Contact form

 

Labai svarbu 2019-10-17 13:50:15 IP: 84.46.241.97

tokios sventes.Jos reikalingos ir teikiancios malonuma zmonem.Ir visiskai nesvarbu koks amzius,bet suejimas i buri duoda geru emociu.O dar kai pamato zmones Sujainiu"Borisova" ar Kalnuju"Petelne" nuotaika dar labiau buna pakyleta.Puiku.Šios dienos vardadieniai