2022-07-04, pirmadienis, 09:38.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:00, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:9.

Skelbiami konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ nugalėtojai

Skelbiami konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ nugalėtojai

Praėjusią savaitę konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė aplankė visus 32 seniūnijų pasiūlytus pavyzdingai prižiūrimus ir išpuoselėtus objektus. Šiemet septyniose kategorijose buvo vertinamos gražiausios miestų, miestelių ir kaimų sodybos, įmonės, bendruomenių centrai, vienkiemiai ir gražiausiai prižiūrimi daugiabučių gėlynai.

 

  Vertinimo grupės sprendimu, gražiausiai aplinką prižiūrinčia įmone pripažinta Pagojukų seniūnijoje įsikūrusi sodyba „Tverijoniškė“, o Audronės ir Algio Šeflerių išpuoselėtas gėlynas prie daugiabučio (Katauskių k., Šiluvos sen.) įvertintas gražiausiu visame rajone.

 

   Atsižvelgdami į tvarkomos aplinkos dydį, vientisumą ir puoselėjamus gėlynus, vertinimo grupės nariai vieningai nusprendė, kad gražiausiai bendruomenės centro aplinką prižiūri Nemakščių bendruomenė santalka. Šiemet vienkiemių kategorijoje vertinimo grupės narių nuomonės išsiskyrė labiausiai. Po ilgų diskusijų galiausiai pritarta gražiausiu vienkiemiu pripažinti Rosvaldo ir Redos Kunickų sodybą (Daugodų k., Raseinių sen.).

 

  Gražiausios miesto sodybos vardas šiais metais atiteko Raseinių mieste esančiai Artūro ir Andželos Ajauskų sodybai, o gražiausia miestelio sodyba pripažinta Betygalos miestelyje įsikūrusi Saliomėjos Milkintienė sodyba. Gražiausiai tvarkomų kaimo sodybų kategorijoje buvo sulaukta daugiausia seniūnijų pasiūlymų. Vertinimo grupė tvirtai apsisprendė, kad gražiausios kaimo sodybos titulas keliauja į Paliepių seniūniją, Sujainių kaimą. Vilmos ir Valdo Blinkų šeimos nepriekaištingai prižiūrima sodyba sužavėjo komisijos narius.

 

   Vertinimo grupei vadovavo rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, vertinimo komisijos nariai: Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Česnienė, šio skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė, tarybos narė Diana Kaupaitienė, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ Aplinkotvarkos skyriaus vadovė Danutė Anulienė, Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Živilė Brazauskaitė.

 

  Šiuo konkursu siekiama skatinti rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

 

  Konkurso organizatoriai dėkoja visiems dalyviams už kuriamą grožį, nepriekaištingai prižiūrimą ir puoselėjamą aplinką bei galimybę pasisemti kūrybinių idėjų. Konkurso nugalėtojai bus pagerbti ir apdovanoti spalio mėnesį vyksiančioje Raseinių rajono žemdirbių šventėje.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai