2020-04-09, ketvirtadienis, 03:17.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 06:41, leidžiasi 20:23, dienos ilgumas 13:42.

Saugiai į mokyklą

2013-10-01, Kristina Baukienė, Lakštučių kaimų bendruomenės pirmininkė
Saugiai į mokyklą

   Ankstyvą rugsėjo 25-osios rytą Lakštučių kaimų bendruomenės pirmininkė Kristina su pagalbininkais vykdė saugaus eismo akciją. Projektas vadinosi „Saugiai į mokyklą“. Tikslas buvo supažindinti vaikus su saugiu elgesiu vykstant autobusu.

 

 

   Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos autobuso vairuotojas Adolis kiekvieną rytą veža mokinius į mokyklą.  Jis rūpestingai surenka vaikus iš trijų kaimų: Lakštučių, Galkaičių, Ardiškių. Sulipusiems į autobusą vaikams bendruomenės pirmininkė papasakojo, kaip saugiai įlipti bei išlipti į transporto priemones. Vairuotojas Adolis priminė apie saugų elgesį autobuse.

 

 

   Rytas iš ties prasidėjo netradiciškai. Mokiniai pasižadėjo tinkamai elgtis laukiant autobuso. Vaikai buvo apdovanoti atšvaitais. Vairuotojui įteikta skiriamoji liemenė.  Bendruomenės pirmininkė palinkėjo visiems geros ir saugios kelionės į mokyklą.

 

 

   Esame dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už konkurso organizavimą ir gautas eismo saugumo priemones. Labai malonu, kad mūsų kaimo saugumu rūpinamasi. Ačiū Jums.

 

 

 

www.raseiniuvvg.lt

 

 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai