2020-08-06, ketvirtadienis, 16:43.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:51, leidžiasi 21:21, dienos ilgumas 15:30.

Popietėje „Žiemos pasaka“ suspindėjo eglutė

2017-12-15, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Popietėje „Žiemos pasaka“ suspindėjo eglutė

Gruodžio 13 dienos vėlyvą popietę Sujainių bibliotekos lankytojai rinkosi į jaukią Sujainių biblioteką, kurioje vyko popietė „Žiemos pasaka", o po jos ir eglutės įžiebimo šventė.

 


Tą dieną oras buvo žiemiškas. Visi sugužėjo šventiškai nusiteikę. Biblioteka buvo pilnutėlė žiūrovų. Pirmiausia buvo uždegta advento vainiko trečioji žvakelė. Ją uždegė Urtės močiutė.

 


Pirmieji savo jaukia ir vaikišku nuoširdumu dvelkiančia programėle visus pradžiugino mažieji bibliotekos lankytojai ir bibliotekininkė Danelija. Eimilė ir Urtė drąsiai, emocingai deklamavo eilėraščius apie žiemą.

 


Jausmingai pasirodė mažieji artistai: Urtė, Ugnė, Domantė, Liveta, Gintarė, Eimilė, Danielius, Kajus, Haroldas, Aistė, Erildas.

 


Tai dovana visiems susirinkusiems, nes tai buvo pirmasis tokio pobūdžio jų pasirodymas. Vaikai vaidino ukrainiečių liaudies pasaką „Pirštinė". Po gražių vaikučių pasirodymų Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė ta pačia proga visus susirinkusius sveikino artėjančių švenčių proga, linkėjo jaukumo namuose, ramybės ir šilumos.

 


Popietėje apsilankė ir bendruomenės „Darbščių rankų" ratelio moterys. Jos linkėjo nepamiršti tikrosios šv. Kalėdų prasmės, džiaugtis ne tik gautomis dovanomis, bet ir artimo draugija. Svečiai atsinešė saldžių dovanėlių, dovanojo vaikams popierinius angeliukus. Buvo išdalinti lankstinukai su Sujainių bibliotekos informacija.

 


Po gražių kalbų ir išdalintų dovanų buvo įžiebta bibliotekos Kalėdinė eglutė. Visi dar ilgai džiaugėsi spindinčia eglute, o namo išėjo šventiškai nusiteikę, nešini eglių šakomis.

 


Miškininkų organizuojamos akcijos „Parsinešk Kalėdas į savo namus" eglutės šakeles dalino VĮ Raseinių miškų urėdijos Viduklės girininkija. Dabar belieka ramiai laukti atskubančių švenčių ir išsipildančių lūkesčių.

 

 

RMMVB Sujainių filialo informacija

Nuotraukos D. Laurinavičiūtės
 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai