2021-03-09, antradienis, 06:37.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 07:00, leidžiasi 18:22, dienos ilgumas 11:22.

Policijos priminimas artėjant rugsėjo 1-ajai

2013-08-29, paskelbė Mindaugas Tučas
Policijos priminimas artėjant rugsėjo 1-ajai

    Artėjant rugsėjo 1-ajai ir naujiems mokslo metams visiems eismo dalyviams primename, kad vėl kasdien perėjomis žygiuos būriai skubančių, gal netgi kiek išsiblaškiusių moksleivių. Kad šie mieli išdykėliai nesukeltų avarinių situacijų ar vairuotojų nepasitenkinimo, tėveliams primename, kad pasirūpintumėte ne tik mokykliniais reikmenimis, bet ir būtiniausiomis eismo saugos priemonėmis, kurios ypač tamsiu paros metu padės apsaugoti vaikų gyvybes. 

 

     Rekomenduojame vaikui kuprinę ar striukę parinkti su šviesą atspindinčiomis detalėmis – tada net ir pamiršęs pasiimti atšvaitą vaikas bus geriau pastebimas kelyje. Vežančius automobiliu tėvelius perspėjame, kad mažyliams būtinai parūpintų saugos diržus arba specialiąsias kėdutes. Suprantama, derėtų ir patiems suaugusiems nepamiršti užsisegti saugos diržus, nes tik Jūs, mieli tėveliai, esate geriausi mokytojai ir pavyzdys savo vaikams, kaip reikia elgtis kelyje. Tai Jūsų pareiga.

 

    Taip pat prašome vairuotojų keliuose ir gatvėse būti atidesniems, budresniems, mandagesniems, tolerantiškesniems. Jau artimiausiomis dienomis policijos patruliai sustiprins kontrolę ir stebės, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklėse numatytų pareigų pėstiesiems, eismo dalyviams, kaip naudojamasi saugos diržais, specialiosiomis kėdutėmis. Pėstieji taip pat turėtų nepamiršti, kaip reikia pereiti gatvę, o tėveliams derėtų pamokyti ir paaiškinti mažiesiems svarbiausias Kelių eismo taisykles, parodyti ar priminti kelią į ir iš mokyklos, elgesio gatvėje, šaligatvyje ar šalikelėje.

 

    Per šiuos metus Raseinių mieste šiek tiek pasikeitė eismas gatvėse, padaugėjo kelio ženklų, pėsčiųjų perėjų, todėl labai prašome eismo dalyvių laikytis Kelių eismo taisyklių, nes tokie pakeitimai daromi dėl Jūsų, mieli eismo dalyviai.

 

    Raseinių miesto ir rajono mokyklų atstovai gali kreiptis į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupę (Šiaulių aps. VPK Raseinių r. PK VPS KPG ) dėl paskaitų apie saugų eismą moksleiviams skaitymo.

 

 

 

Šiaulių aps. VPK  Raseinių r. PK VPS KPG

Contact formŠios dienos vardadieniai