2020-09-25, penktadienis, 06:09.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 07:24, leidžiasi 19:20, dienos ilgumas 11:55.

Padėkos vakaras „Gerumas širdį šildo“ Sujainiuose

2017-11-28, Rita Visockienė
Padėkos vakaras „Gerumas širdį šildo“ Sujainiuose

Padarytas geras darbas, kilnus poelgis, graži paslauga keliauja ne iš galvos į galvą,
bet iš širdies į širdį. Taip kuriamas Širdies dėsnis.

Gerumas – tai žmogaus dvasios dosnumas, širdies šiluma, vidinis grožis.
Viskas kas gražu žemėje -  iš saulės, viskas kas gera – iš žmogaus

 

 

Prisiminus vasarą ir jos grožį, kaimų bendruomenės „Sujainiai“ pirmininkė V. Kiaušienė įteikė, gražiai tvarkomų sodybų šeimininkams: R. ir P. Ačams, V. Gedvilui, R. ir Č. Petkams, R. ir V. Beišiams, I. ir R. Reinartams, dovanas bei Sujainių bendruomenės darbščių, išradingų moterų gamintus padėkos raštus.

 

Prasmingais žodžiais prasidėjo padėkos vakaras „Bendrumas širdį šildo“ Sujainiuose, kurį vedė Rita ir Bronius. Į renginį atvyko daug garbių svečių, tai: Raseinių savivaldybės meras A. Gricius ir mero pavaduotoja G. Rašimienė, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai A. Bautronis ir G. Kveselienė. Pasirodymus dovanojo Raseinių rajono kultūros centro Sujainiuose mėgėjų meno kolektyvai ir šokių studija „Svajonė“ (vad. L. Balserienė).

 

Prisiminus visų metų renginius, sustojame ties mergaite, kurioje didis talentas auga mažoje širdelėje, - tai Miglė Vaičikauskaitė. Atrodo nieko neišsiskirianti mergaitė, bet savo talentu, kaip skaitovė, užbūrė kiekvieną Sujainių renginių lankytoją. Daug gražių ir šiltų žodžių buvo išsakyta Miglei. Kaimų bendruomenės „Sujainiai“ pirmininkė V. Kiaušienė įteikė dovaną, kaip dėkingumą, už jos talentą vedant renginius.

 

Į pabaigą einantys metai priverčia sustoti ir pamąstyti ką nuveikėme per šiuos metus... Šiais metais mintys sustojo ties informaciniais rėmėjais. Kiek daug darbo, profesionalių įgūdžių įdedama, kad pasiektų mus informacinė sklaida. Kiekvienas geras darbas yra pastebimas, tačiau jų darbas, o gal net ir pomėgis, lieka nepastebėtas, o gal dažniau net kritikuojamas. Ne veltui padėkos vakaras ir pavadintas „Bendrumas širdį šildo“, nes tik bendru darbu galima pasiekti, nuveikti labai daug. Padėkos vakare laukėme visų informacinių rėmėjų, kurie prisidėjo prie Sujainių kultūrinių renginių įamžinimą, informacinę sklaidą. Gerumo dovanėlės ir padėkos, už Sujainių renginių informacinę sklaidą, profesionalų darbą ir bendradarbiavimą, įteiktos: „Alio, Raseiniai“ redakcijai ir vadovei Rasai Sendrauskienei bei fotografams Vytaliui Judickui, Pranui Laurinavičiui, Raseinių rajono laikraščio „Naujas rytas“ redakcijai ir vadovei Stanislavai Tijūnaitienei, laikraščio „Mūsų Raseiniams“ redaktorei Irenai Vasinauskaitei, nepriklausomam Raseinių krašto naujienų portalui ManoRaseiniai.lt ir vadovui Giedriui  Germanavičiui, Airinui Jermolajevui, internetinės Raseinių TV darbuotojams Viliui Stankevičiui ir Mindaugui Tučui.

 

Gerumo vakaras tęsėsi toliau... Gal būt daugiau išgirstame neigiamos nuomonės apie save, apie daromus darbus nei padėkos žodžio. Kad ir kokia susidarytų sunki situacija ar reiktų pagalbos, visada galima atsiremti į kaimų bendruomenės „Sujainiai“ pirmininkės V. Kiaušienės ir Paliepių seniūnijos seniūnės R. Spurgienės pečius. Šios moterys, kaip tos mamos, gal likimo siųstos, o gal nuojautos lydimos, aplanko ir ištiesia pagalbos ranką, kai tos pagalbos be galo reikia. Gal ir ne veltui kartoju, kad esam tarsi vienas kumštis, kuris bendru darbu nuveikia labai daug...

 

„Sunkumuose visada slypi galimybės“ (Albertas Einšteinas). Norime padėkoti šventės rėmėjams, - tai: kaimų bendruomenei „Sujainiai“, Paliepių seniūnijai, Rimai ir Virginijui Pukinams, Irenai Urbutienei.

 

Sušilę gerumu vaišinomės "Bendrumas širdį šildo" pyragu, bendravome prie kavos, arbatos puodelio ir niekas nenorėjo skubėti namo. Kultūrinis bendrumas sušildo ne vieną širdį... 

Contact formŠios dienos vardadieniai