2022-07-04, pirmadienis, 08:57.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:00, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:9.

Nenusisekusi „keršytojo“ naktis

2014-04-24, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Nenusisekusi „keršytojo“ naktis

   Ankstyvą balandžio 20-osios rytą Raseinių rajono, Paliepių seniūnijos, Gervinės kaimo, gyventojas 36-erių A. M. pasigedo jam priklausančio automobilio VW GOLF ir jo žmonai priklausančio automobilio OPEL VECTRA, kurie stovėjo neaptvertame namo kieme. Automobiliai buvo palikti neužrakinti, su rakteliais užvedimo spynelėse ir automobilių dokumentais daiktadėžėse, signalizacijos transporto priemonėse nebuvo. OPEL VECTRA buvo surastas užklimpęs prie namų esančioje pievoje, o automobilis VW GOLF – Raseiniuose, V. Kudirkos gatvėje.

 

     Įtardami nusikalstamos veikos padarymu Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė ir į ilgalaikio sulaikymo patalpą uždarė 21-erių M. V. Vaikinas prisipažino, jog, būdamas neblaivus, automobilius pavogė dėl asmeninių nesutarimų, keršydamas namo šeimininkui.

 

      Balandžio 19-osios naktį niekieno nepastebėtas jis įslinko į A. M. namo kiemą ir supjaustė OPEL VECTRA padangas. Po to, pamatęs užvedimo spynelėje raktelius, jis nutarė šia mašina pavažiuoti į Raseinius. Važiuodamas iš kiemo atbuline eiga, vaikinas nesuvaldė automobilio ir atsidūrė pievoje, iš kurios išvairuoti jam nepavyko. Tada  M. V. grįžo atgal į kiemą ir sėdo už kito automobilio, VW GOLF, vairo.  Bet kai nesiseka, tai nesiseka – vaikinui važinėjant Raseinių gatvėmis, baigėsi automobilio degalai. Tad ir šį automobilį teko palikti...

 

     Policijos pareigūnai jį sulaikė ryte  einantį Gervinės kaimo link. M. V. dėl savo poelgio labai gailisi ir padarytą žalą pažadėjo atlyginti. Tačiau baudžiamosios atsakomybės jam išvengti nepavyks, nes dėl dviejų automobilių vagysčių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

asociatyvi nuotrauka

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai