2020-08-06, ketvirtadienis, 15:33.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:51, leidžiasi 21:21, dienos ilgumas 15:30.

Motinos dienos šventė „Tau, Mama“

2018-05-11, Rita Visockienė
Motinos dienos šventė „Tau, Mama“

„Tebūna tavo vardas, tavo darbas šventas,

Tebūna tavo dienos ilgos ir džiaugsmingos,

O laikas tekartoja: „Nepalūžti, nepavargti ir gyventi, gyventi, gyventi!“

 

Pirmasis gegužės sekmadienis skirtas vienai iš prasmingiausių metų švenčių – Motinos dienai. Šiluma, ramybė, užuovėja, rūpestis, kantrybė, švelnumas... Tai tik keletas žodžių, apibūdinančių artimiausius mums žmones – Mamas. Nėra pasaulyje gilesnės ir tyresnės versmės už Motinos meilę. Ačiū Jums, mielosios, už tai, kad esate mums ramybės uostu, leidžiančiu pailsėti nuo gyvenimo audrų...

 

 Ypatinga Motinos dienos šventė „Tau, Mama“ vyko Sujainiuose. Šventėje dalyvavo Paliepių seniūnijos seniūnė R. Spurgienė nešina saldžia dovanėle ir gražių linkėjimų visoms susirinkusioms mamoms. Renginys prasidėjo Prano Laurinavičiaus kūrybinėmis eilėmis apie mamą. Pirmą kartą šiai šventei pastatytas spektaklis „Ilgesys“, kurio autorė ir režisierė Oksana Stonienė, sulaukė puikių atsiliepimų. Ne vienas žiūrovas nubraukė ašarą, nes tai emocijų pilnas kūrinys apie laukiančią mamą, kurios dukros išsibarsčiusios po visą pasaulį. Spektaklį vaidino: mama – I. Kisielienė, dukra mokytoja – M. Šliburytė, modelis – S. Stonytė, pikta fotografė - L. Matelienė, dvynės – O. Janušauskaitė ir L. Petroševičiūtė. Aktorės, visus susirinkusius žiūrovus, kvietė pažiūrėti sveikinimų koncertą, kurį vedė Miglė Vaičikauskaitė. Pasirodymais ir nuostabiais kūriniais žiūrovus džiugino Sujainių mėgėjų meno kolektyvai. Daugelis atvykusių mamų, sveikinimų koncerto metu, nustebo išgirdusios savo pavardes, jog sveikina vaikai, anūkai. Tai maža naujovė Sujainiuose, kai fortūnos dėka išrenkami žmonės besilankantys renginiuose. Pasibaigus sveikinimų koncertui, visas mamas, močiutes puošė gėlės žiedas. Taip gera matyti besišypsančius žmones, spinduliuojančia šiluma, gėriu... Graži šventė pasibaigė ragaujant „Tau, Mama“ tortą, kurį dovanojo kaimų bendruomenė „Sujainiai“.

 

Motinos diena mums, vaikams, visada buvo, yra ir bus ypatinga pavasario šventė. Nuoširdžiai dėkoju Jums, kad gyvenate ne tiek rūpesčiu savimi, kiek meile kitiems. Tegul šilti prisiminimai, šeimos nuotraukos albume ar džiugus vaikų, anūkų klegesys Jums suteikia stiprybės.

 

Contact formŠios dienos vardadieniai