2020-02-28, penktadienis, 11:29.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 07:24, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 10:38.

Laisvalaikis kitaip

2014-08-19, Žaneta Garliauskaitė
Laisvalaikis kitaip

   Jau kelintą kart kaimelių gyventojai yra kviečiami laisvalaikį paįvairinti įgyjant naujų žinių. Todėl gražų vasaros rytmetį į Gervines atvyko Vytauto Didžiojo universiteto lektoriai L. Česonienė ir R. Daubaras, lydimi Žemės ūkio rūmų atstovės Skaidrutės Žuvelaitienės. Nemokamo seminaro tema artima mūsų kaimo gyvenimui.

 

   Kas neaugina didelių laukų javų ar daržovių – puikia alternatyva gali tapti uogos. Kad ir šilauogės ar spanguolės. Praktiškus patarimus dalino mums puikieji lektoriai, kai kurias moteris tai itin sudomino. Čia, vietoje, degustavome stambiauoges spanguoles, pasidalinome savomis patirtimis ir prie kavos puodelio pasikalbėjome apie kasdienes problemas, vasariškus džiaugsmus. Visos dalyvės įgijo kvalifikacinius pažymėjimus, o bendruomenės pirmininkė priminė apie naujus saugaus eismo taisyklių pasikeitimus.

 

   Kadangi  seminaro dalyvės beveik visos puikios dviratininkės, tad joms padovanotos šviesą atspindinčios liemenės, kurias privalu dėvėti važiuojant dviračiais. Praturtėję žiniomis ir saugios, moterys sugrįžo prie savo kasdienių darbų. O mes sakome iki kitų susitikimų.

 

 

 
 
Contact formŠios dienos vardadieniai