2022-07-04, pirmadienis, 09:50.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:00, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:9.

Įsileidome rudenį į jaukius savo namus

Įsileidome rudenį į jaukius savo namus

  Sukasi metų ratas, o plačiais žingsniais atėjęs ruduo sukrauna sodo ir daržo gėrybių skrynias. Vieni skuba užarti dirvonus ar užbaigti žiemkenčių sėjas, moterys baigia konservavimo darbus, dar kiti galvoja, kad tarp darbų reikėtų ir smagaus poilsio. Net ir lietuvių liaudies patarlė byloja: „Mokėk dirbti, bet mokėk ir švęsti".

 

 

   Ir pasirodo, kad viską mums puikiai sekasi suderinti, nes į organizuojamą vakaronę Gervinėje - „Rudens gėrybės" susirinko nemažas būrelis gerviniškių, Aukštašlynio ir Pareizgupio kaimelių gyventojų, jų draugų. Mūsų - kultūros darbuotojų tikslas buvo, vėl gi atrasti kažką naujo, kad susirinkę nenuobodžiautų, kad po darbų pailsėtų, pasikalbėtų, kad gerai ir nuotaikingai praleistų šeštadienio vakarą. Labai netradiciška buvo paroda. Kaip visi įpratę rinkti didžiausią daržovę, pas mus buvo atvirkščiai. Nustebino Laimutės Franckevičienės ir Zinos Anulienės šeimų mažučių moliūgėlių ekspozicijos. Tokioje jų gausoje - nuo lauko aikštelės iki vidaus patalpų - galima buvo rasti įvairiausių spalvų ir figūrėlių. Be abejo prisiminėme besitvarkančių šeimininkų sodybų akcentus surengtoje fotografijų parodoje, pasidžiaugėme nuotaikingais obuoliukais su sentencija kiekvienam, sportinio azarto kėlė loterija su sveikatingumo kokteiliukais, geros nuotaikos pliūpsnelį padovanojo aktyvios jaunosios mergaitės saviveiklininkės. Visiems patiko idėja tą vakarą pakeliauti „Kruiziniu laivu - Ruduo". Rudeniškais akcentais puoštoje salėje, grojant svečiui Vaidui puikiai jautėsi ir močiutės, ir jaunimas, nes ir šokome, ir dainavome, ir žaidėme, ir juokavome. Visas finansines išlaidas finansavo Gervinės kaimo bendruomenė pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai parengtą projektą „Man čia gera gyventi", o malonias mažas dovanėles dovanojo fondas „Maisto bankas". Kitas susitikimas laukia lapkričio trečiąjį savaitgalį. Tai - kūrybinis užsiėmimas „Įdomu, gražu, romantiška". Intriguoja? Todėl verta ateiti. 

 

Nuotraukose: kas kart naujesni jaunimo pasirodymai - neatsiejama renginių dalis, parodoje „moliūgėlių parkas", vakaronės akimirkos.

Contact form

Šios dienos vardadieniai