2022-08-18, ketvirtadienis, 20:06.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 06:12, leidžiasi 20:56, dienos ilgumas 14:43.

Informacija darbdaviams apie naują ESF projektą „Išlik darbo rinkoje“

2014-01-07, Drąsė Butkienė, Kauno TDB Raseinių sk. vyriausioji specialistė
Informacija darbdaviams apie naują ESF projektą „Išlik darbo rinkoje“

 

Naujas ESF projektas „Išlik darbo rinkoje“  padės ilgalaikiams ir vyresnio amžiaus bedarbiams sugrįžti į darbo rinką

Vyresnio amžiaus ir ilgai nedirbančių žmonių iškritimas iš darbo rinkos dažnai pablogina ne tik asmeninius ir šeimos santykius, bet ir sąlygoja jų socialinę atskirtį, atsiribojimą nuo visuomeninio gyvenimo. Nuo 2014 metų sausio 2 dienos Lietuvos darbo birža pradeda įgyvendinti ESF projektą „Išlik darbo rinkoje“, skirtą vyresnių kaip 50 metų darbingo amžiaus ir ilgalaikių bedarbių integravimui į darbo rinką. Numatoma, kad projekto veiklose dalyvaus beveik 15 tūkst. bedarbių, iš jų – per 8,3 tūkst. ilgalaikių ir 6,3 tūkst. vyresnių kaip 50 metų darbingo amžiaus bedarbių.

 

Projekto „Išlik darbo rinkoje“metu bus įgyvendinamos trys remiamo įdarbinimo priemonės – įdarbinimas subsidijuojant, darbo įgūdžių įgijimo rėmimas ir darbo rotacija. Įdarbinimo subsidijuojant priemonėje dalyvaus beveik 12,9 tūkst. bedarbių, iš jų – 6,8 tūkst. ilgalaikių ir 6 tūkst. vyresnių kaip 50 metų darbingo amžiaus bedarbių, darbo įgūdžių įgijimo rėmimo priemonėje – 1,5 tūkst. ilgalaikių bedarbių, darbo rotacijos priemonėje – 300 vyresnių kaip 50 metų darbingo amžiaus bedarbių. Darbo birža iš dalies kompensuos išlaidas darbdaviams, įdarbinantiems ilgalaikius ir vyresnius nei 50 metų bedarbius.

 

Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Išlik darbo rinkoje“ Lietuvos darbo birža įgyvendins iki 2015 metų gegužės 31 dienos. Projekto vertė – 81,2 mln. Lt.

 

Planuojama, kad projektui pasibaigus, kas antras projekto veiklose dalyvavęs bedarbis, laikino užimtumo rėmimo priemonėse įgijęs patirties ir naujų įgūdžių, susiras tinkamą darbą ir įsilies į darbo rinką bei visuomeninį gyvenimą.

 

Darbdaviai, norintys dalyvauti ESF projekte ,,Išlik darbo rinkoje“, gali kreiptis šiais kontaktais:

Įdarbinimo subsidijuojant priemonė,  darbo įgūdžių įgijimo rėmimo priemonė – Almina Petrauskienė, tel. (8 428) 70442, el. paštas almina.petrauskiene@ldb.lt;

 

Darbo rotacijos priemonė – Marytė Žurienė, tel. (8 428) 70266, el. paštas maryte.zuriene@ldb.lt.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai